O biznesie we Francji – spotkanie dla przedsiębiorców

prelegenci na scenie dwóch Panów podczas spotkania dla przedsiębiorców o biznesie we Francji

Specyfika rynku, różnice i podobieństwa kulturowe, poradnik biznesowy – we wtorek, 22 marca podlascy przedsiębiorcy biorą udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym rynku francuskiego. Organizatorem jest Biuro Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

To część naszego programu promocji gospodarczej. Spotkanie jest zorganizowane przed wyjazdem do Paryża, gdzie w pierwszym tygodniu kwietnia odbędzie się seminarium biznesowe – mówił Mariusz Dąbrowski, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej. – Ale spotkanie jest otwarte dla wszystkich przedsiębiorców. Część uczestników to przedstawiciele firm, które pojadą do Francji, a część reprezentuje firmy, które po prostu chciałyby poznać lepiej rynek francuski.

W paryskim seminarium weźmie udział osiem firm z województwa podlaskiego: Inter-Tech Piotr Jankowski, Truders Dystrybucja, Jazon, Brand Distribution, Alu-Frost Piotr Świrko, 4szpaki, Art-Motor Leszczyńscy, Rutkowscy, Bioplant Natura oraz Klaster Obróbki Metali.

Podlaskie seminaria biznesowe to cykl wydarzeń, adresowanych do podlaskich przedsiębiorców, odbywających się w pierwszej połowie 2022 r. w Paryżu, Brukseli i Londynie.

Wtorkowe spotkanie prowadzi Nicolas Levi (MBA ESSEC-SGGW), urodzony w Paryżu doktor nauk społecznych. Wieloletni analityk inwestycyjny. Doradca gospodarczy dla francuskich podmiotów inwestujących w Polsce od 2008 r. Od 2016 r. zewnętrzny konsultant gospodarczy dla Korea Institute for International Economic Policy. Wykładowca na Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

 

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zostało zorganizowane w ramach projektu Promocja gospodarcza województwa podlaskiego pn. Podlaskie. Naturalna droga rozwoju współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa I: Wzmocnienie potencjału i konkurencyjności gospodarki regionu, Działanie: 1.4 Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa.

Kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. M. Curie-Skłodowskiej 14
15-097 Białystok

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów

Biuro Promocji Gospodarczej
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
15-888 Białystok

info@investinpodlaskie.pl

+48 85 66 54 653
+48 85 66 54 987