Aktualności

Łomża laureatem konkursu Grunt na medal 2021!

Zakończono dziewiątą edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na Medal” – 2021, organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) we współpracy z urzędami marszałkowskimi oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora i Eksportera. O tegoroczny tytuł najbardziej atrakcyjnego terenu pod inwestycję walczyło 120 gmin, które zaprezentowały łącznie 164 oferty. Laureatem konkursu w województwie podlaskim zostało Miasto Łomża.

Spotkanie Marszałka Województwa Podlaskiego z Ambasadorem Japonii

Współpraca gospodarcza, sytuacja na granicy polsko-białoruskiej, osiągnięcia podlaskich olimpijczyków w Tokio – to główne tematy podejmowane podczas poniedziałkowego (22.11) spotkania marszałka Artura Kosickiego z Akio Miyajimą, Ambasadorem Japonii w Polsce. Uczestniczyli w nim także Hiroaki Tanaka, II Sekretarz Ambasady Japonii oraz Mariusz Dąbrowski, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej w urzędzie marszałkowskim.

Expo 2020: Podlaskie seminarium biznesowe

Kilkudziesięciu przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji biznesowych, a także potencjalnych partnerów zagranicznych wzięło udział w środę (20.10) w seminarium biznesowym “Podlaskie. The natural place to do business” („Podlaskie. Naturalna droga rozwoju”). W spotkaniu uczestniczył marszałek Artur Kosicki, który zachęcał do nawiązania kontaktów gospodarczych z naszymi firmami. Spotkanie zostało zorganizowane przez Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w ramach Tygodnia Województwa Podlaskiego odbywającego się podczas Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju.

Kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
15-888 Białystok

Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej
ul. Jana Kilińskiego 16
15-089 Białystok

info@investinpodlaskie.pl

+48 85 66 54 495
+48 85 66 54 987