Wyniki naboru przedsiębiorców na misję gospodarczą i podlaskie seminarium biznesowe w Dubaju

Panorama Dubaju nocą

Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego informuje, iż 16 lipca br. zakończono nabór przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podlaskiego na udział w misji gospodarczej i podlaskim seminarium biznesowym w Dubaju. Wydarzenie odbędzie się podczas Wystawy Światowej EXPO 2020 w dniach 18-22 października 2021 r.

W wyniku przeprowadzonego naborudecyzją Komisji Oceniającej, zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa przedsiębiorców, do udziału w ww. wydarzeniu zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

  • TMT Sp. z o.o.
  • P.P.H.U. „Inter-Tech” Piotr Jankowski
  • Wald-Gold Sp. z o.o.
  • 4Szpaki Sp. z o.o., Sp.k.

Gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom.

Ocena złożonych formularzy zgłoszeniowych

Misja gospodarcza do Dubaju organizowana jest w ramach projektu Promocja gospodarcza Województwa Podlaskiego pn. „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych misjach gospodarczych organizowanych przez Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego zapraszamy do systematycznego odwiedzania strony investinpodlaskie.pl, gdzie publikowane będą szczegóły przyszłych wyjazdów oraz warunki uczestnictwa.

Kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. M. Curie-Skłodowskiej 14
15-097 Białystok

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów

Biuro Promocji Gospodarczej
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
15-888 Białystok

info@investinpodlaskie.pl

+48 85 66 54 653
+48 85 66 54 987