EXPO 2020

Podlaskie na EXPO 2020 w Dubaju

15-24 października 2021

EXPO 2020

Wystawy Światowe EXPO to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia na świecie, łączące wątki gospodarcze, promocyjne, kulturalne i turystyczne.

EXPO 2020 w Dubaju będzie pierwszą Wystawą Światową zorganizowaną w kraju arabskim i według zapowiedzi organizatorów aspiruje do tego, by stać się największym show w historii.

Więcej informacji

Polska na EXPO 2020

Obecność Polski na EXPO w Dubaju ma na celu wzmocnienie wizerunku Polski na arenie międzynarodowej oraz promocję gospodarczą naszego kraju.

EXPO 2020 będzie wyjątkową okazją do prezentacji technologii i firm reprezentujących branże strategiczne z perspektywy potencjału eksportowego na rynki Bliskiego Wschodu.

Więcej informacji

Podlaskie na EXPO 2020

Województwo podlaskie zaprezentuje się podczas EXPO 2020 w ramach ekspozycji czasowej Pawilonu Polski.

Tydzień Podlaski w Dubaju zorganizowany zostanie pod hasłem Podlaskie zasilane naturą, a jego sercem będzie, realizowana wspólnie z partnerami, wystawa XYLOPOLIS - opowieść o drewnie.

Więcej informacji

Oferta dla przedsiębiorstw podlaskich

Działania realizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Podlaskie Seminarium Biznesowe

Seminarium zaplanowane na 20 października 2021 r., podczas Tygodnia Podlaskiego w Dubaju. Wydarzenie adresowane będzie do przedsiębiorstw podlaskich i ich potencjalnych kontrahentów z państw Bliskiego Wschodu.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, zasad naboru oraz warunków udziału opublikujemy wkrótce.

Targi Technologiczne GITEX

Gitex Technology Week (17-21 października 2021 r.) to jedne z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń technologicznych na świecie.

Od kilkudziesięciu lat Gitex gromadzi w Dubaju społeczność międzynarodową, która dzieli się swoimi sukcesami i osiągnięciami w rozwoju innowacyjnych projektów.

Materiały promocyjne

Promocja podlaskich przedsiębiorstw podczas EXPO 2020 odbywać się będzie poprzez dystrybucję i emisję ich materiałów w przestrzeniach Pawilonu Polski.

Materiały prezentujące podlaskie firmy prezentowane będą uczestnikom spotkań biznesowych organizowanych podczas Tygodnia Podlaskiego.

Oferta skierowana do polskich przedsiębiorstw

Działania realizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu

Go to Brand EXPO 2020

Program realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, który daje przedsiębiorcom możliwość uzyskania wsparcia finansowego na realizację działań promocyjnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów w ramach konkursu wynosi 50 mln zł. Wnioski będą przyjmowane od 26 lutego do 29 marca 2021 roku.

Więcej informacji

Program Partnerski

Program partnerstwa komercyjnego dla firm prywatnych. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w całej historii udziału Polski w Wystawach Światowych, które angażuje firmy w charakterze Partnerów-Sponsorów.

Trzecia edycja programu rozpocznie się w pierwszym kwartale 2021 r.

Więcej informacji

Kompleksowa oferta dla przedsiębiorstw

Program gospodarczy jest kluczowym elementem promocji Polski podczas EXPO 2020 w Dubaju.

Oferta współpracy, przygotowana przez PAIH i PARP, kierowana jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. To pierwsza w historii udziału Polski w Wystawach Światowych tak kompleksowa propozycja dla polskich firm, która obejmuje zarówno wsparcie promocyjne, organizacyjne, jak i finansowe.

Więcej informacji

Kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. M. Curie-Skłodowskiej 14
15-097 Białystok

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów

Biuro Promocji Gospodarczej
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
15-888 Białystok

info@investinpodlaskie.pl

+48 85 66 54 653
+48 85 66 54 987