Szanowni Państwo,
W latach 2024–2026 Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego miał przyjemność gościć Państwa na zagranicznych wizytach studyjnych, organizowanych we współpracy z liderami Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji, w ramach projektu Proces Przedsiębiorczego Odkrywania (PPO).
Dziś – z perspektywy czasu – chcemy zapytać o to, co jest w tym projekcie najważniejsze, czyli o realne i długofalowe efekty tych wyjazdów.
Dla uczestników wyjazdów z lat 2024–2025 to moment na podsumowanie pierwszych owoców współpracy, wdrożeń lub zawartych kontraktów.
Dla uczestników z roku 2026, u których na długofalowe rezultaty biznesowe i naukowe może być jeszcze za wcześnie, formularz będzie cennym sygnałem o potencjale nawiązanych relacji oraz bezpośrednią oceną świeżo zakończonego wyjazdu.
Jesteśmy w ważnym punkcie 5-letniego cyklu projektowego. Wyniki tej ankiety będą istotnym argumentem w dyskusji grupy roboczej (urzędu oraz liderów IS) nad udoskonaleniem formuły kolejnych wyjazdów w latach 2027–2028. Państwa głos – niezależnie od roku wyjazdu – ma realny wpływ na to, jak będą wyglądały przyszłe misje biznesowo-naukowe regionu.
Serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższego kwestionariusza (przewidywany czas to około 10 minut).
Na Państwa odpowiedzi czekamy do 29 maja 2026 r. (piątek) do końca dnia.